top of page

Panda Tercüme - Kadıköy Tercüme Bürosu

Panda Tercüme Bürosu olarak İstanbul Kadıköy ve Maltepe olmak üzere fiziksel olarak 2 farklı bölgede hizmet vermekteyiz. Motorlu Kurye ile İstanbul içi aynı gün acil olarak, tüm Türkiye'ye ise hızlı kargo ile ertesi gün teslim gönderim sağlayabilmekteyiz.

Kadıköy Tercüme Bürosu

Panda Tercüme Bürosu | Kadıköy

 

Osmanağa Mah. Bestekar Dilhayat Sk. Altıyol İşhanı No: 1, Kat: 3, Ofis No: 53 Kadıköy İstanbul

 

+90 (216) 599 03 30 (WhatsApp)

+90 (545) 228 48 22

+90 (546) 228 48 22 (for English)

info@pandatercume.com

Kadıköy Tercüme Bürosu, İstanbul Kadıköy'de Boğa Mevkiinde bulunmaktadır. Kadıköy'de bulunan ofisimizden tüm dünya dillerinde yeminli, noter onaylı veya kaymakamlık apostil tasdikli tercüme hizmetleri sağlamaktayız. Kadıköy 1, Kadıköy 2, Kadıköy 3, Kadıköy 13. noterlikleri ile anlaşmalı olduğumuz için geniş tercüman ağımız ile müşterilerimize en hızlı ve en kaliteli şekilde en iyi hizmeti sunabilmek adına var gücümüzle çalışıyoruz. Evraklarınızın tercümesini itina ile gerçekleştiriyor ve dilerseniz PDF şeklinde online, dilerseniz elden teslim veya kargo/acil kurye ile adresinize gönderim sağlayabiliyoruz.

Kadıköy Noter Tasdikli Tercüme

Kadıköy Tercüme Bürosu olarak her dilde yeminli noter tasdikli tercüme işlemlerini sağlamaktayız. Tüm tercüme işlemlerinizi alanında uzman tercümanlarımız tarafından gerçekleştiriyor, yine uzman tercümanlar tarafından kalite kontrolleri sağlanarak tarafınıza teslimini sağlamaktayız.

Kadıköy Yeminli Tercüme Bürosu

Kadıköy Tercüme Bürosu, tüm dünya dillerinde yeminli tercüman kadrosu ile İstanbul Kadıköy bölgesinde hizmet vermektedir. Mütercim Tercümanlar tarafından kurulmuş tercüme büromuz alanında uzman tercümanlar ve güçlü iletişime sahip proje yöneticileri ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek adına çalışıyor.

Kadıköy Nüfus Tercüman - Sözlü Tercüme

Kadıköy Tercüme Bürosu olarak noter yeminli uzman tercümanlarımızla başta İngilizce olmak üzere Rusça, Farsça, Arapça ve tüm dillerde noter yeminli sözlü tercüman hizmeti vermekteyiz.

Kadıköy Tercüman - Hizmet Verilen Mahalleler

19 MAYIS MAHALLESİ, ACIBADEM MAHALLESİ, BOSTANCI MAHALLESİ, CADDEBOSTAN MAHALLESİ,
CAFERAĞA MAHALLESİ, DUMLUPINAR MAHALLESİ, EĞİTİM MAHALLESİ, ERENKÖY MAHALLESİ,
FENERBAHÇE MAHALLESİ, FENERYOLU MAHALLESİ, FİKİRTEPE MAHALLESİ, GÖZTEPE MAHALLESİ,
HASANPAŞA MAHALLESİ, KOŞUYOLU MAHALLESİ, KOZYATAĞI MAHALLESİ, MERDİVENKÖY MAHALLESİ,
OSMANAĞA MAHALLESİ, RASİMPAŞA MAHALLESİ, SAHRAYICEDİT MAHALLESİ, SUADİYE MAHALLESİ
ZÜHTÜPAŞA MAHALLESİ

bottom of page